nazwa

Bondarczuk, Bębnowska zostało założone w 1992 roku. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w pracy jako Biuro Rachunkowo-Księgowe.

Nasze biuro kieruje swoją ofertę głównie do małych oraz średnich przedsiębiorstw działających zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.

Nasza wiedza oraz doświadczenie są gwarancją profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej oraz pomocy udzielanej na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej.

Nasza firma to biuro rachunkowe, które działa w oparciu o świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów o numerze 7952/98.

Działalność biura regulowana jest przez
Ustawę o Rachunkowości oraz objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

dlaczego

SOLIDNOŚĆ

Rzetelnie prowadzone księgi rachunkowe
i poprawne ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych to warunki niezbędne dla sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Nasze biuro gwarantuje kompletną i solidną obsługę księgową każdego Klienta.


PROFESJONALIZM

Pracownicy biura rachunkowego to specjaliści w dziedzinie rachunkowości oraz finansów, którzy na bieżąco śledzą wszelkie zmiany jakie zachodzą w polskim prawodawstwie. Korzystamy z najnowszego oprogramowania, które nie tylko gwarantuje poprawność wszelkich obliczeń, ale również bezpieczeństwo oraz poufność przechowywanych danych.

WIĘCEJ